Palvelusivusto

Ilmoittautuneet joukkueet

Valtakunnalliset sarjat 2023-24

15:10:27

Super Cup (4/4)

Classic
SB-Pro
TPS
TPS

Muut (117)

MAAJOUKKUETIE P19 (6)

P19 United 1
P19 United 2
P19 United 3
P19 United 4
P19 United 5
P19 United 6

MAAJOUKKUETIE P17 (6)

Team Jussila P17
Team Järvi P17
Team Kohonen P17
Team Salo P17
Team Tiitu P17
Team Väänänen P17

MAAJOUKKUETIE P16 (27)

Blackbirds P16
Classic P16
EräViikingit P16
Indians P16
Kaakkois-Suomi United P16
Kanta-Häme United P16
Karhut P16
Länsirannikko United P16
Nokian KrP P16
Oilers P16
Pirkanmaa / Keski-Suomi United P16
Pohjanmaa United P16
Pohjois-Suomi United P16
Savo-Karjala United P16
Sisä-Suomi United 1 P16
Sisä-Suomi United 2 P16
Team Jussila P16
Team Järvi P16
Team Kohonen P16
Team Salo P16
Team Tiitu P16
Team Väänänen P16
Tiikerit P16
Uusimaa United 1 P16
Uusimaa United 2 P16
Uusimaa United 3 P16
YPa P16

MAAJOUKKUETIE P15 (16)

Blackbirds P15
Classic P15
EräViikingit P15
Indians P15
Kaakkois-Suomi United P15
Kanta-Häme United P15
Karhut P15
Länsirannikko United P15
Nokian KrP P15
Oilers P15
Pirkanmaa / Keski-Suomi United P15
Pohjanmaa United P15
Pohjois-Suomi United P15
Savo-Karjala United P15
Tiikerit P15
Uusimaa United P15

MAAJOUKKUETIE P14 (17)

Blackbirds P14
Classic P14
EräViikingit P14
FBT Karhut P14
Indians P14
Kaakkois-Suomi United P14
Kanta-Häme United P14
Länsirannikko United P14
Nokian KrP P14
Oilers Black P14
Oilers White P14
Pirkanmaa / Keski-Suomi United P14
Pohjanmaa United P14
Pohjois-Suomi United P14
Savo-Karjala United P14
Tiikerit P14
Uusimaa United P14

MAAJOUKKUETIE P13 (25)

Blackbirds P13
Classic P13
EräViikingit P13
Indians P13
Kaakkois-Suomi United
Kaakkois-Suomi United 2
Kanta-Häme United
Kanta-Häme United 2
Karhut P13
Länsirannikko United
Länsirannikko United 2
Nokian KrP P13
Oilers Black P13
Oilers White P13
Pirkanmaa / Keski-Suomi United
Pirkanmaa / Keski-Suomi United 2
Pohjanmaa United
Pohjanmaa United 2
Pohjois-Suomi United
Pohjois-Suomi United 2
Savo-Karjala United
Savo-Karjala United 2
Tiikerit P13
Uusimaa United
Uusimaa United 2

MAAJOUKKUETIE T18 (4)

T18 Team Jouhten
T18 Team Kilpeläinen
T18 Team Morottaja
T18 Team Suomalainen

MAAJOUKKUETIE T16 (8)

T16 Team Alanko
T16 Team Karjalainen
T16 Team Kettunen
T16 Team Kujala
T16 Team Luomaniemi
T16 Team Mäkelä
T16 Team Puustinen
T16 Team Simonen

MAAJOUKKUETIE T14 (8)

Team Kauppi T14
Team Kippilä T14
Team Manninen T14
Team Palomäki T14
Team Rantanen T14
Team Saarinen T14
Team Saario T14
Team Ukkonen T14

Miehet (164)

F-liiga miehet (12/12)

Classic
EräViikingit
FBC Turku
Happee
Indians
Jymy
LASB
Nokian KrP
Oilers
OLS
SPV
TPS

Miesten Divari (14/14)

Happee Steamers
Hawks
Josba
Karhut
Konnat
Koovee
LNM
M-Team
O2-Jyväskylä
Rangers
SaiPa
SalBa
Tiikerit
ÅIF

Miesten Suomisarja (34/36)

Blackbirds
Blue Fox
Classic United
Dynamo
FoSu
GrIFK
Ilves
Josba Akatemia
KrP Akatemia
Loviisan Tor
Merikoski SBT
MLT
Nibacos
O2-Jyväskylä Akatemia
Oilers Akatemia
Pelicans SB
Pirkat
PSS
PTU
S.S. Storm
Santas United
Sastamolo
SB Naantali
SB Vaasa
SB Vantaa
SBS Wirmo
SC Wolves
SCH
Steelers
Sudet SB
Top Team
ToTe
Voima
Welhot ed

Suomen Cup miehet (102)

AFC Campus
AjT
Blackbirds
E-HSS
EräViikingit Hombres
EuVe
FBC Turku Akatemia
FC KYPS
FC Neppi
Fyrry
HaBa
Happee
Happee 2
Happee Steamers
Hatsina
Hawks
HIFK Red
IisKi
Into
ISB
JaVo
Josba
Jymy
Jyrä
Karhut
Konnat
Koovee
Koovee II
KSS
KU-68
KU-68 II
LaJy
LeBa-96 OldBoys
LFT
LNM
LNM II
LV
M-Team
MäntU
MäVi
Nikinmäki United
Nokian KrP
NoPS
Nousu
NTK
Nuggets
Nystars
O2-Jyväskylä
OFBC
OLS
Pelicans SB
Pisaba
Popula
PTU 2
Pudis
PöU
QFC
Rangers
Rockottajat
RT Dynamo
Ryhti
S.S. Storm
SahKu
SaiPa
SaKi
SalBa
SalBa 2
Sastamolo
SB Goats
SB Luja
SB Madekoski
SB Raatti
SB Vantaa
SB-Pro
SBC Levi
SBS Jekku
SBS Masku
SBT Tornio
Sc JpS
SCU
SPV
SR IV
SS Kanuuna
SS Valhalla
StU
TaTe
TDy
Team Pekis
TFT
Tiikerit
Top Team
TPS
TPS
TYPS
United
Urho
VarTa
Velehot
VKTP
Voima
Welhot ed
ÅIF

Naiset (76)

F-liiga naiset (12/12)

Classic
EräViikingit
FBC Loisto
Koovee
O2-Jyväskylä
PSS
SaiPa
SB-Pro
SSRA
TPS
Welhot
ÅIF

Naisten Divari (10/10)

Blue Fox
FBC Remix
HaHe
Helsinki United
Jokerit
Northern Stars
Nystars
Pirkat
SB Nivala
SBS Wirmo

Naisten Suomisarja (22/24)

AFC Campus
Blackbirds
Classic II
FB Factor
Gunners
HaHe III
HIFK
Häme Stars
ISB
MIG
O2-Jyväskylä II
Pelicans SB
RSS Panthers
SalBa
SB Vaasa
SB-Pro II
SBS Rupu
SBS Tamppi
SBSV
SieSi
SSRA/Team Sastis
Voima

Suomen Cup naiset (32)

Blackbirds
Classic
EräViikingit
FBC Loisto
FBC Raseborg
FBC Remix
Hawks
Helsinki United
Häme Stars
Jokerit
KalvKe
Koovee
Nibacos
NJ
Northern Stars
Nystars
O2-Jyväskylä
O2-Jyväskylä II
Pelicans SB
Pirkat
PSS
RePi
SaiPa
SB Naantali
SB Vantaa
SB-Pro
SBS Tamppi
SBS Wirmo
SSRA
TPS
Welhot
ÅIF

Pojat (230)

P22 SM-SARJA (17/16)

Classic
EräViikingit
Happee
Hawks
Indians
Josba
LASB
Loviisan Tor/PSS
M-Team
Nokian KrP
Oilers NG
OLS
SalBa
SPV
Steelers/Pirkat
Tiikerit/Blackbirds
TPS

P22 1. DIVISIOONA (7)

FBC Turku Akatemia
GrIFK
SalBa
Stars
Tiikerit/Blackbirds
YPA
ÅIF

P19 SM-SARJA (20/16)

Blackbirds/SB Vantaa
Classic
EräViikingit
Happee
Indians
Josba
Karhut
LASB
Nokian KrP
O2-Jyväskylä
Oilers NG
OLS
Pirkat
SalBa
SB Heinola/MäVi
SPV
Stars
Steelers
TPS
Voima/SaiPa

P19 1. DIVISIOONA (18)

Blackbirds Akatemia
EräViikingit Akatemia
FoSu
Jeppis/Blue Fox
Karhut
LASB
LFT
Nibacos
OFBC
Papas
Pirkat
PSS
SalBa
SB Heinola/MäVi
Stars
VarTa
Voima/SaiPa
Welhot

P17 SM-SARJA (17/16)

Blackbirds
Classic
EräViikingit
Indians
Josba/LeBa
Karhut
LASB
Nystars
OFBC
OLS
Pelicans SB
SaiPa
SBS Wirmo
SPV
Steelers
Sudet SB
VarTa/Welhot

P17 1. DIVISIOONA (8)

FBC Turku
GrIFK
Karhut
Nokian KrP Sininen
Nokian KrP Valkoinen
O2-Jyväskylä
SalBa
Sudet SB

P16 SM-SARJA (12)

Classic
EräViikingit
LASB
Merikoski SBT
Nibacos
Nokian KrP
Oilers NG
SBS Masku
SCU/Steelers
Tiikerit
TPS
Welhot

P16 1. DIVISIOONA (14)

Blackbirds
FBC Turku
Happee/Duo
Hatsina
Indians
JoKi
Karhut
LeBa/Josba
LFT
O2-Jyväskylä
Pirkat
SaiPa
SB Vaasa
SPV

P16 VALTAKUNNALLINEN (26)

Blackbirds
Classic
EräViikingit
FBC Turku
Happee/Duo
Hatsina
Indians
JoKi
Karhut
LASB
LeBa/Josba
LFT
Merikoski SBT
Nibacos
Nokian KrP
O2-Jyväskylä
Oilers NG
Pirkat
SaiPa
SB Vaasa
SBS Masku
SCU/Steelers
SPV
Tiikerit
TPS
Welhot

P15 VALTAKUNNALLINEN (23)

Blackbirds
Classic
EräViikingit
Happee/O2JKL
JoKi
Josba/LeBa
Karhut
KeLy
LASB
Merikoski SBT
NJ
Nokian KrP
OFBC
Oilers NG Black
Pelicans SB
SaiPa
SB Naantali
SBS Littoinen
SBS Masku
Sudet SB
Tiikerit
TPS
Welhot

P14 ylialueellinen turnaus 25.-26.11. (19/20)

Classic Punainen
Jalas
Karhut
Nibacos
OFBC Vihreä
Oilers Musta
Oilers NG Black
Oilers NG White
OLS
Ryhti
SalBa Valkoinen
SB Naantali Sininen
SB Somero
SB Vaasa
SCU/Steelers
Sääksjärven Loiske
TFT Valkoinen
Tiikerit Siniset
Top Team

P13 ylialueellinen turnaus 18.-19.11. (11/20)

Classic Musta
EräViikingit Musta
GrIFK Green
KeLy
Merikoski SBT P13
Oilers NG Black
SalPa S13
SB Vaasa Musta
SB Vaasa Oranssi
SB Vantaa Musta
SCH/SB-97 United

P12 ylialueellinen turnaus 16.-17.9. (13/16)

Blackbirds Musta
Classic Sininen
FBC Turku
JoKi Musta
KK-V Sininen
OFBC
OLS P12
OU
Pirkat White
Ruoska
Steelers
Sudet SB
TPS Musta

P13 ylialueellinen turnaus kevät 2024 (5/20)

Classic Musta
Oilers NG Black
Oilers NG White
SB Vaasa Musta
SPV

P14 ylialueellinen turnaus kevät 2024 (20/20)

Blackbirds Musta
Classic Punainen
Classic Sininen
EräViikingit Sininen
FoSu Musta
Jalas
Jeppis FBC
Nibacos
OFBC Vihreä
Oilers Musta
Oilers NG Black
Oilers NG White
OLS
SB Somero
SB Vantaa Atakki
Sääksjärven Loiske
TFT Valkoinen
TYPS
UHV Bulls
VarTa

Tytöt (59)

T21 SM-SARJA (15)

Blackbirds/Tiikerit
Classic
EräViikingit
FBC Turku
Häme Stars
Koovee
Nibacos
Northern Stars
O2-Jyväskylä
Pelicans SB
PSS
SB-Pro
SBS Wirmo
SSRA
Welhot

T21 1. DIVISIOONA (0)

T18 SM-SARJA (14)

Classic
EräViikingit
FB Factor
FBC Turku
Häme Stars
Nibacos/SB Vaasa
Northern Stars
Pelicans SB
Pirkat
SB-Pro/VSS
SBS Wirmo
SPV
SSRA
Tiikerit/Blackbirds

T18 ALUE/YLIALUEELLINEN SARJA (4)

EräViikingit Akatemia
Oilers NG
SB Heinola/LASB
ÅIF/PSS

T16 VALTAKUNNALLINEN (16)

ASB/PöU
Classic
EräViikingit
FBC Turku Punainen
FBC Turku Sininen
Häme Stars
KalvKe
Nibacos
Northern Stars
Nystars
Pelicans
Pirkat
SB Vaasa
SSRA
Tiikerit
ÅIF/PSS

T14 ylialueellinen turnaus 11.-12.11. (10/20)

Blackbirds Valkoinen
Classic
EräViikingit
FBC Turku T14 2
Häme Stars
Northern Stars Sininen
Northern Stars Valkoinen
Oilers NG
SCH
Tiikerit