Palvelusivusto

Ilmoittautuneet joukkueet

Kaakkois-Suomi 2023-24

21:17:35

P9 (0)

P9 Säbäkipinä KS Kouvola 21.10. (0)

Miehet (54)

M2DIV KS (12)

BB-88
Hatsina
KoRe
Kyljykset
MäVi
Pesupallo
SaiPa akatemia
SB Coyotes
SB Heinola
SB Heinola II
Sudet SB II
TT Stars

M3DIV KS (12)

Butchers IBK
HoSB
Jäppärä
LuFT
Obelix
Pelicans SB II
Pesupallo
PuU
Snato
StU
Sudet SB II
Troopers

M4DIV KS (16)

HPU
JaVo
JiiKoo
JPS-75
JPS-75 II
Kosken Dynamo Legends
Kyljykset II
LA Lightning
LuFT
RiU
Saipa AllStars
SaiPa Olds
Troopers
VoiKu
Voima II
VäPePa

M5DIV KS (14)

Butchers IBK II
JPS-75
Jymy
Klubi
MiVi
Mohicans
MySB
PuVi
PyY
SaiPa
SLN United
TaiKi
TuRaPo
Voima II

Naiset (0)

N2DIV KS (0)

Pojat (271)

P22 2-DIV KS (0)

P19 KS (0)

P17 KS (6)

JPS-75
Jymy
Pelicans SB
SB Heinola
Sudet SB
Voima

P16 KS (0)

P15 KS (4)

SaiPa musta
SC Jenga
Sudet SB
Voima

P14 KILPA KS (7)

KoRe keltainen
Pelicans SB Turkoosi
RajuVoima
SaiPa musta
SB Heinola
Sudet SB
Top Team

P14 HAASTAJA KS (10)

Hatsina
KoRe musta
LASB Jr valkoinen
MäVi
Pelicans SB musta
Pelicans SB N
Pelicans SB P13
SaiPa keltainen
SaiPa P13
Sudet SB P13

P13 KILPA KS (0)

P13 HAASTAJA KS (9)

Jymy
Kopa juniorit
Pelicans SB musta
Pelicans SB N
SaiPa Keltainen
SaiPa Sputnik
Sudet SB
Sudet SB punamusta
TaiKi

P12 KILPA KS (0)

P12 HAASTAJA KS (18)

BB-88
Jymy
Jäppärä
KoRe
LASB Jr sininen
LASB Jr valkoinen
MäVi
MäVi keltaiset
Pelicans SB musta
Pelicans SB Valkoinen
SaiPa
SaiPa P11
SB Heinola valkoinen
SC Jenga Karhut
Stu
Sudet SB
TaiKi

P12 KS jälki-ilm (1)

MäVi keltaiset

P11 KILPA KS (0)

P11 HAASTAJA KS (12)

Hatsina musta
Hatsina valkoinen
Jäppärä
Kopa jun
Pelicans SB musta
Pelicans SB P10
SaiPa Musta
SaiPa P10
Sudet SB Kings
Sudet SB musta
Sudet SB Stars
Voima

P10 SÄBÄKIPINÄ KS (13)

BB-88
Hatsina black
Hatsina white
Jenga Team Karhut
Jenga Team Tiikerit
MäVi
Pelicans SB P10
SaiPa musta
SB Heinola musta
SB Heinola valkoinen
TaiKi
Top Team keltainen
Top Team musta

P10 Säbäkipinä KS jälk-ilm. (2)

Top Team keltainen
Top Team musta

P9 SÄBÄKIPINÄ KS (12)

Jymy
Kopa jun
LASB Jr
Pelicans SB musta
Pelicans SB turkoosi
SaiPa
SaiPa Keltainen
SaiPa Musta
SC Jenga
SC Jenga musta
Sudet SB punainen
TaiKi

P9 Säbäkipinä KS P9 jälk-ilm. (0)

P9 Säbäkipinä KS Kouvola 21.10. (8)

Jymy
Kopa jun
Pelicans SB musta
Pelicans SB turkoosi
SaiPa Keltainen
SaiPa Musta
SC Jenga
Sudet SB punainen

P9 Säbäkipinä KS Lahti 12.11. (9)

Jymy
Kopa jun
LASB Jr
Pelicans SB musta
Pelicans SB turkoosi
SaiPa Keltainen
SaiPa Musta
SC Jenga
Sudet SB punainen

P9 Säbäkipinä KS Lappeenranta 26.11. (8)

Kopa jun
Pelicans SB musta
Pelicans SB turkoosi
SaiPa Keltainen
SaiPa Musta
SC Jenga
Sudet SB punainen
TaiKi

P9 Säbäkipinä KS Kausala 10.12. (8)

Jymy
Kopa jun
Pelicans SB musta
Pelicans SB turkoosi
SaiPa Keltainen
SaiPa Musta
SC Jenga
Sudet SB punainen

P9 Säbäkipinä KS Kouvola 14.1. (7)

Kopa jun
Pelicans SB musta
Pelicans SB turkoosi
SaiPa Keltainen
SaiPa Musta
SC Jenga
Sudet SB punainen

P9 Säbäkipinä KS Kausala 27.1. (2)

Jymy
SC Jenga musta

P9 Säbäkipinä KS Orimattila 17.2. (1)

Jymy

P9 Säbäkipinä KS Lappeenranta 25.2. (1)

TaiKi

P9 Säbäkipinä KS Lahti 16.3. (1)

Jymy

P8 Säbäkipinä KS Lahti 29.10. (9)

BB-88
Jäppärä
LASB Jr
MäVi
Pelicans SB musta
Pelicans SB Turkoosi
SaiPa Keltainen
SaiPa Musta
Sudet SB punainen

P8 Säbäkipinä KS Mäntyharju 18.11. (9)

BB-88
Jäppärä
MäVi
MäVi musta
Pelicans SB musta
Pelicans SB Turkoosi
SaiPa Keltainen
SaiPa Musta
Sudet SB punainen

P8 Säbäkipinä KS Kouvola 2.12. (10)

BB-88
BB-88 punainen
Jäppärä
MäVi
MäVi musta
Pelicans SB musta
Pelicans SB Turkoosi
SaiPa Keltainen
SaiPa Musta
Sudet SB punainen

P8 Säbäkipinä KS Lappeenranta 16.12. (10)

BB-88
Jäppärä
MäVi
MäVi musta
Pelicans SB musta
Pelicans SB Turkoosi
SaiPa Keltainen
SaiPa keltamusta
SaiPa Musta
Sudet SB punainen

P8 Säbäkipinä KS 6.1. Sysmä (3)

BB-88 punainen
LASB Jr
MäVi musta

P8 Säbäkipinä KS 20.1. Kärkölä (3)

BB-88 punainen
MäVi musta
Sudet SB musta

P8 Säbäkipinä KS 11.2. Lahti (6)

BB-88 punainen
LASB Jr
MäVi musta
Pelicans SB sininen
SB Heinola P8
Sudet SB musta

P8 Säbäkipinä KS 10.3. Lappeenranta (5)

BB-88 punainen
MäVi musta
Pelicans SB sininen
SaiPa
SaiPa keltamusta

P8 Säbäkipinä KS 6.4. Kouvola (6)

BB-88 punainen
LASB Jr
MäVi
Pelicans SB sininen
SaiPa keltamusta
Sudet SB musta

P8 SÄBÄKIPINÄ KS (16)

BB-88
BB-88 punainen
Jäppärä
LASB Jr
MäVi
MäVi musta
Pelicans SB musta
Pelicans SB sininen
Pelicans SB Turkoosi
SaiPa
SaiPa Keltainen
SaiPa keltamusta
SaiPa Musta
SB Heinola P8
Sudet SB musta
Sudet SB punainen

P8 Säbäkipinä KS P8 jälk-ilm. (2)

Pelicans SB Turkoosi
SaiPa Musta

P14 ylialueellinen lopputurnaus (10)

Josba pun
LeBa-96
Papas
Pelicans SB N
Pelicans SB Turkoosi
SB Heinola
Sudet SB
Top Team
VarTa
Welhot P14 Wings

P14 alueellinen haastajalopputurnaus (7)

Hatsina
Pelicans SB musta
Pelicans SB P13
RajuVoima
SaiPa keltainen
SaiPa P13
Sudet SB P13

P14 alueellinen alempi haastajalopputurnaus (13.-14.4.) (0)

P13 alueellinen haastajalopputurnaus (4)

Pelicans SB musta
Pelicans SB N
SaiPa Keltainen
TaiKi

P13 alueellinen alempi haastajalopputurnaus (6.-7.4.) (0)

P13 ylialueellinen lopputurnaus KS/SK (6.-7.4.) (1)

Sudet SB

P12 Alueellinen haastajalopputurnaus (4)

BB-88
Pelicans SB musta
Stu
Sudet SB

P12 Alueellinen alempi haastajalopputurnaus (10)

Jymy
KoRe
LASB Jr sininen
MäVi
MäVi keltaiset
Pelicans SB Valkoinen
SaiPa
SB Heinola valkoinen
SC Jenga Karhut
TaiKi

P12 Ylialueellinen lopputurnaus KS/SK (13.-14.4.) (2)

LASB Jr valkoinen
SaiPa Sputnik

P11 Ylialueellinen lopputurnaus KS/SK (9)

FBI keltainen
IisKi
Kopa jun
Rökäletappio
SaiPa P11
Sudet SB Kings
Sudet SB Stars
Voima
WELHOT Wings

P11 Alueellinen haastajalopputurnaus (6.-7.4.) (0)

P11 Alueellinen alempi haastajalopputurnaus (6)

Hatsina musta
Hatsina valkoinen
Pelicans SB musta
Pelicans SB P10
SaiPa Musta
Sudet SB musta

Tytöt (0)

T16 KS (0)

T14 KS (0)

T12 KS (0)

T10 SÄBÄKIPINÄ KS (0)