Palvelusivusto

Ilmoittautuneet joukkueet

Länsirannikko 2023-24

15:28:35

Miehet (79)

M2DIV LR (11)

AFC Campus
FBC Turku Akatemia
KaKo
Ruoska
Ryhti
SalBa 2
Satabandy
SB Hirvensalo
SBS Lieto 3
SBS Masku
TPS 3

M3DIV LR (20)

FC KYPS
FoSu Akatemia
FT Ulvila
Isku
Jyrä
NTK
Nystars
OU
Phantoms
PTU 2
PöU
PöU 2
Ryhti 2
SalPa
SBS Rupu
SBS Wirmo 2
TA-631
TBS
TVA
TVV

M4DIV LR (28)

AFC Campus 2
Ahto
AjT
EuVe
FBC Feelings
Flames
HaVa
HUPA
KIK
KiKi
LaJy
Lemppu Legends
Mafia
Mammutti
PaPeNu
RK Rangers
Ruoska 4
SB Naantali 3
SB Somero
SBS Lieto 2
SC Stickline
SC Wolves 2
SekTa
Team-17
TuTo
TVA 2
Velehot
Yrmyt

M5DIV LR (20)

FoSu III
HSU
Jyrä Kähmyt
KaaRo
KJSB
Koitto
Kyljys
NTK 2
Nystars II
PunKu
SB LuVe Pirates
SB Naantali II
SBS Littoinen
SBS Masku II
Sc JpS
Shankers
SU
Team Chaos
UHV Bulls
VaFa

Naiset (22)

N2DIV LR (8)

FBC Turku
HuKu
JSB -13
Nystars 2
PöU
Ryhti
SB Naantali
SBS Wirmo 1

N3DIV LR (7)

LaJy
RunU
Salamanders 2
SalBa 2
SalPa
TPS 2
TVA

N4DIV LR (7)

Airisto SB
FoSu II
NTK
SB Naantali 2
SBS Lieto
SBS Wirmo Leidit
StrutsiMutsit

Pojat (389)

P16 KILPA LR (9)

Ilves Green
KaKo
O2JKL
OU
SB Naantali Sininen
SBS Masku 09
SBS Rupu
TPS
Weikot

P15 HAASTAJA LR (13)

FBC Turku
KK-V
Koitto
Nystars
PIF
PöU
SalBa Sininen
SalPa
SB Naantali Valkoiset
SBS Lieto
SBS Littoinen sininen
SBS Masku 10
SBS Rupu II

P14 KAILIALA ENT. KILPA LR (12)

FBC Turku
FBT Karhut Heat
FoSu Musta
Ilves Green
Nokian KrP
Pirkat Blue
SalBa Valkoinen
SBS Rupu
SCU/Steelers
Sääksjärven Loiske
TFT Valkoinen
TPS Musta

P14 STENFORS ENT. YLEMPI HAASTAJA LR (11)

FBC Turku
Karhut Beast
LaJy Punainen
OU
Ryhti
SalBa Sininen
SB Naantali Sininen
SB Somero
SBS Masku Valkoinen
TPS
UHV Bulls

P14 HAUTANIEMI ENT. ALEMPI HAASTAJA LR (6)

Karhut Beast
Ryhti
SB Naantali Sininen
SB Somero
SBS Masku Valkoinen
TPS

P13 KAILIALA ENT. KILPA LR (8)

FBC Turku
Karhut Blue
Koovee Mustat
Nystars
PöU Musta
Steelers
TFT
TPS Musta

P13 STENFORS ENT. YLEMPI HAASTAJA LR (10)

FBC Turku
Karhut White
LaJy Musta
Leisku
Nystars
SalBa valkoinen
SBS Lieto
SBS Rupu Sininen
TPS
TPS Valkoinen

P13 HAUTANIEMI ENT. ALEMPI HAASTAJA LR (12)

Airisto SB
FBC Turku
Koitto
NTK Nakkila
PöU Keltainen
Ruoska
SalBa
SalPa
SalPa S13
SBS Littoinen
SBS Masku sinivalko
TPS Keltainen

P12 STENFORS ENT. YLEMPI HAASTAJA LR (15)

FBC Turku
FBC Turku II
KaKo
Karhut Blue
KK-V Sininen
Leisku Stars
Nystars
PIF
Ruoska
Salba valkoinen
Satabandy
SB Naantali Valkoinen
SBS Masku Sininen
TPS Musta
TPS Valkoinen

P12 HAUTANIEMI ENT. ALEMPI HAASTAJA LR (7)

FBC Turku
Karhut White
KK-V Keltainen
OU
Salba Oranssi
SB Naantali Sininen
SBS Wirmo

P11 KAILIALA ENT. KILPA LR (7)

KK-V Sininen
PöU Musta
SalBa
SB Naantali sininen
SB Somero Musta
SBS Masku Sininen
TPS Valkoinen

P11 STENFORS ENT. YLEMPI HAASTAJA LR (17)

FBC Turku
KK-V Sininen
LaJy Musta
Nystars Black
PöU Musta
SalBa
SB Naantali sininen
SB Naantali Valkoinen
SB Naantali Valkoinen Valkoinen
SB Somero Musta
SB Somero Punainen
SBS Lieto
SBS Masku Sininen
SBS RuPu
SBS Wirmo 1
TPS Valkoinen
UHV BULLS

P11 HAUTANIEMI ENT. AHS LR (Säbäkipinä), syksy 2023 (23)

Airisto SB
FBC Turku
KaKo
Karhut Blue
Karhut White
KK-V Keltainen
Koitto
LaJy Punainen
NTK Nakkila
Nystars
Nystars Black
Nystars White
PIF
PunKu
PöU Keltainen
RaSa Siniset
Ruoska
SalPa
SB Somero
SBS Littoinen
SBS Masku Valkoinen
SBS Wirmo
TPS Kilosport

P11 Säbäkipinä Hautaniemi kevät (23)

Airisto SB
FBC Turku
KaKo
Karhut Blue
Karhut White
KK-V Keltainen
Koitto
LaJy Punainen
NTK Nakkila
Nystars
Nystars White
PunKu
PöU Keltainen
RaSa Siniset
RaSa Vihreät
Ruoska
SalPa
Satabandy
SBS Lieto
SBS Littoinen
SBS Masku Valkoinen
SBS Wirmo
TPS Kilosport

P2014 Joutsenliiga Varsinais-Suomi, syksy 2023 (4)

FBC Turku Sininen
SB Naantali Taito
SBS Masku Sininen
TPS Musta

P2014 Karhuliiga Satakunta, syksy 2023 (8)

KaKo
Karhut Black
Karhut Blue
Karhut Red
LaJy
SalBa Sininen
SalBa Valkoinen
Satabandy

P2014 Karhuliiga Varsinais-Suomi, syksy 2023 (7)

Airisto SB Karhut
HuKu Turkoosi
HuKu Valkoinen
OU
SB Naantali Vauhti
SBS Littoinen
TPS Valkoinen

P2014 Kettuliiga Varsinais-Suomi, syksy 2023 (7)

Airisto SB Ketut
FBC Turku Keltainen
FBC Turku Punainen
RaSa
SBS Littoinen
SBS Masku Valkoinen
TPS Teräsrautela

P2015 Joutsenliiga Varsinais-Suomi, syksy 2023 (4)

FBC Turku Sininen
SB Naantali P9
SBS Littoinen Sininen
UHV Bulls

P2015 Karhuliiga Satakunta, syksy 2023 (9)

EuVe Keltainen
EuVe Musta
KaKo
Karhut Black
Karhut White
KK-V
NTK Nakkila
Satabandy
SBS Rupu

P2015 Karhuliiga Varsinais-Suomi, syksy 2023 (5)

FBC Turku Keltainen
SBS Lieto Keltainen
SBS Littoinen
SBS Masku Sininen
SBS Masku Valkoinen

P2015 Kettuliiga Varsinais-Suomi, syksy 2023 (12)

LaJy Musta
Leisku
Nystars P9 Black
Nystars P9 White
PöU Falcons
RaSa
SB Naantali
SB Naantali
SBS Lieto Musta
TPS Haarla
TPS Hanttari
TPS Kilosport

P2016 Karhuliiga Satakunta, syksy 2023 (10)

EuVe Keltainen
EuVe Musta
Karhut Blue
Karhut White
NTK Nakkila
SalBa Musta
SalBa Oranssi
SalBa Sininen
SalBa Valkoinen
Satabandy

P2016 Karhuliiga Varsinais-Suomi, syksy 2023 (13)

Airisto SB Karhut
FBC Turku Länsi Keltainen
FBC Turku Länsi Sininen
FBC Turku Pohjoinen Sininen
Leisku Musta
SB Naantali
SBS Littoinen Oranssi
SBS Littoinen Sininen
SBS Masku Sininen
SBS Masku Valkoinen
SBS Wirmo
TPS Hanttari
TPS Kilosport

P2016 Kettuliiga Varsinais-Suomi, syksy 2023 (6)

Airisto SB Ketut
Leisku Musta
RaSa
SBS Wirmo
TPS Hanttari
TPS Kilosport

P2017 Siililiiga, syksy 2023 (11)

Airisto SB Karhut
Airisto SB Ketut
FBC Turku Länsi Keltainen
FBC Turku Länsi Sininen
FBC Turku Pohjoinen Keltainen
PöU Musta
RaSa
SB Naantali
SBS Littoinen Sininen
TPS Kilosport
TPS Raisio

P2014 Joutsenliiga Varsinais-Suomi kevät (7)

FBC Turku Sininen
HuKu Turkoosi
SB Naantali P9
SB Naantali Taito
SBS Littoinen
SBS Masku Sininen
TPS Musta

P2014 Karhuliiga Varsinais-Suomi kevät (8)

Airisto SB Karhut
FBC Turku Keltainen
HuKu Valkoinen
Karhut Black
Karhut Red
SB Naantali Vauhti
SBS Littoinen
TPS Valkoinen

P2014 Karhuliiga Satakunta kevät (8)

KaKo
Karhut Black
Karhut Blue
Karhut Red
LaJy
SalBa Sininen
SalBa Valkoinen
Satabandy

P2014 Kettuliiga Varsinais-Suomi kevät (7)

Airisto SB Ketut
FBC Turku Punainen
OU
RaSa
SBS Littoinen
SBS Masku Valkoinen
TPS Teräsrautela

P2015 Karhuliiga Varsinais-Suomi kevät (13)

Airisto SB Karhut
FBC Turku Sininen
Leisku
Nystars P9 Black
Nystars P9 White
SB Naantali
SBS Littoinen
SBS Littoinen Sininen
SBS Masku Sininen
SBS Masku Valkoinen
TPS Hanttari
TPS Kilosport
UHV Bulls

P2015 Karhuliiga Satakunta kevät (10)

EuVe Keltainen
EuVe Musta
KaKo
Karhut Black
Karhut White
KK-V
NTK Nakkila
PunKu
Satabandy
SBS Rupu

P2015 Kettuliiga Varsinais-Suomi kevät (11)

FBC Turku Keltainen
LaJy Musta
LaJy Punainen
PöU Falcons
PöU Hornets
RaSa
SB Naantali
SBS Lieto Keltainen
SBS Lieto Musta
SBS Littoinen
TPS Haarla

P2016 Karhuliiga Varsinais-Suomi kevät (12)

FBC Turku Länsi Keltainen
FBC Turku Länsi Sininen
FBC Turku Pohjoinen Sininen
Leisku Musta
Leisku Valkoinen
SB Naantali
SB Naantali Valkoinen
SBS Lieto
SBS Littoinen Oranssi
SBS Littoinen Sininen
SBS Wirmo
TPS Kilosport Karhut

P2016 Karhuliiga Satakunta kevät (11)

EuVe Keltainen
EuVe Musta
Karhut Blue
Karhut White
KK-V
NTK Nakkila
SalBa Musta
SalBa Oranssi
SalBa Sininen
SalBa Valkoinen
Satabandy

P2016 Kettuliiga Varsinais-Suomi kevät (8)

Airisto SB Ketut
RaSa
SBS Littoinen
SBS Masku Sininen
SBS Masku Valkoinen
SBS Wirmo
TPS Hanttari
TPS Kilosport Ketut

P2017 Siililiiga Varsinais-Suomi kevät (16)

Airisto SB Karhut
Airisto SB Ketut
FBC Turku Länsi Keltainen
FBC Turku Länsi Sininen
FBC Turku Pohjoinen Keltainen
PöU Keltainen
PöU Musta
RaSa
SB Naantali
SB Naantali Valkoinen
SBS Littoinen Oranssi
SBS Littoinen Sininen
SBS Masku Sininen
SBS Wirmo
TPS Kilosport
TPS Raisio

P2018 Siililiiga Varsinais-Suomi kevät (6)

Airisto SB Karhut
Airisto SB Ketut
FBC Turku Länsi Sininen
FBC Turku Pohjoinen Sininen
RaSa
SBS Littoinen

Tytöt (63)

T14 VALTOLA ENT. HAASTAJA LR (8)

Airisto SB
FBC Turku II
FBC Turku T14 2
Karhut
Nystars
PöU
SB Naantali
SBS Wirmo II

T12 SAARIO ENT. KILPA LR (6)

FBC Turku Punainen
FBC Turku Sininen
Karhut
LaJy
Nystars Black
SBS Masku Valkoinen

T12 VALTOLA ENT. HAASTAJA LR (Säbäkipinä), syksy 2023 (9)

Airisto SB
Karhut White
LaJy Punainen
Nystars White
SalPa Punainen
SalPa Sininen
SB Naantali
SBS Masku Sininen
SBS Wirmo 2

T10 Oravaliiga, syksy 2023 (10)

FBC Turku
HuKu Tytöt
Karhut Blue
Karhut White
Nystars Black
Nystars White
PöU
SB Naantali
SBS Littoinen
SBS Wirmo

T12 Säbäkipinä Valtola kevät (9)

Karhut White
LaJy Musta
LaJy Punainen
Nystars White
SalPa Punainen
SalPa Sininen
SB Naantali
SBS Masku Sininen
SBS Wirmo 2

T10 Lumikkoliiga Varsinais-Suomi kevät (5)

Airisto SB
FBC Turku Punainen
Nystars Gold
PöU
SBS Wirmo

T10 Oravaliiga Varsinais-Suomi (3v3), kevät 2023 (8)

FBC Turku
HuKu Tytöt
Karhut Blue
Karhut White
Nystars Black
Nystars White
SB Naantali
SBS Littoinen

T8 Lumikkoliiga Varsinais-Suomi kevät (6)

Airisto SB
FBC Turku
HUKU
SBS Wirmo Keltainen
SBS Wirmo Punainen
TPS